Ra’s Legend – moja wizja o tej pasjonującej grze automatowej

4.4 /5
100% do 100 € Play Now

W jaki sposób wykonać jak najmodniejszą grę automatową, jest dylematem każdego twórcy. Kreatorzy slotu Ra’s Legend zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich spytać, co biorą za najważniejszy motor powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast spróbuję trochę bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w czym tkwi jej powodzenie. Nakłaniam więc do przestudiowania tego niedługiego artykuły.

Ra’s Legend to gra opracowana przez Red Tiger. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż pewnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe automaty także okazały się popularne, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Ra’s Legend. Gra została zrealizowana w szczególności na potrzeby kasyna Ikibu Casino. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych gratisów, podobnych do 100% do 100 €.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Ra’s Legend

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Egypt co jest swego rodzaju znakiem reprezentacyjnym Red Tiger. Jest to zresztą dosyć popularna symbolika, więc gros amatorów gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost trudno odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w ciągu zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w kwestii większości innych publikacji.

Ra’s Legend w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 40 linii wypłat. Dalece możliwe, że to jest istotnie jednym z powodów tak ogromnego sukcesu tej gry. Znaczna liczba paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne wygrane. Jest to również własność nieustannie wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada tytuł Ra’s Legend. Kolejną najczęściej wspominaną kwestią jest z kolei duży pułap jeśli idzie o ostateczny szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €50.

Zyskowne uwarunkowania i ogromne perspektywy nagród w Ra’s Legend

Ra’s Legend naturalnie nie może się obejść również bez jackpotów i wymienianych już wcześniej bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak podkreślę, że Ra’s Legend faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z pociągającym bonusem jakim jest 100% do 100 €, pozwala na wygranie istotnie pokaźnych finansów, przy krztynie powodzenia nie wydając zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o kilku rozlicznych walorach automatu Ra’s Legend. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Ra’s Legend, a nie wyrób konkurencji. Mnie osobiście trudno zdecydować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też dyktował selekcji tobie.