Rainbow Riches – nasza ocena o tej fascynującej grze automatowej

5.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak wymyślić jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Rainbow Riches bez wątpienia sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co uważają za najważniejszy bodziec pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem zrobię wszystko, by ciut bardziej przeanalizować tą grę i pomyśleć się gdzie spoczywa jej wzlost. Namawiam więc do przestudiowania tego lakonicznego artykuły.

Rainbow Riches to gra wymyślona przez Barcrest . Nie jest to ich debiutancki twór, toteż niewykluczone, że mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej marce. Ich inne automaty także okazały się rozchwytywan, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Rainbow Riches. Gra została zrealizowana przeważnie na potrzeby strony BGO. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najlepszych premii, przypominających 10 darmowych spinów bez depozytu.

Łatwa, ale absorbująca estetyka Rainbow Riches

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze odwołuje się do Gambling co jest swego rodzaju atrybutem charakterystycznym Barcrest . Jest to raczej dosyć popularna symbolika, dlatego gros amatorów automatów będzie miała się znajomo. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru etapach wprost ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie pomagają nam podczas gry są sympatyczne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w przypadku paru różnych produktów.

Rainbow Riches w czasie gry wykorzystuje 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Dalece prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak wielkiego sukcesu tej gry. Duża liczba paylinesów wpływa bowiem na względnie wszechobecne zwycięstwa. Jest to też właściwość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Rainbow Riches. Kolejną często napomykaną kwestią jest zaś znaczny limit jeśli chodzi o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €50.

Opłacalne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa zwycięstw w Rainbow Riches

Rainbow Riches naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już powyżej gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Rainbow Riches naprawdę używa No jackpoty. Te, wespół z pociągającym gratisem jakim jest 10 darmowych spinów bez depozytu, dopuszcza zdobycie istotnie niemałych pieniędzy, przy krztynie szczęścia nie wydatkując zbytnio sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej notowałem o paru różnorodnych plusach slotu Rainbow Riches. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie dokładnie Rainbow Riches, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko postanowić, która cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę też nakazywał selekcji tobie.