Queen of the Pyramids – nasza opinia o tej zajmującej grze slotowej

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Queen of the Pyramids z pewnością sami nawet nie wiedzieli, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za najistotniejszy bodziec powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś dołożę starań, aby nieco bardziej obadać tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej sukces. Namawiam więc do przewertowania tego krótkiego tekstu.

Queen of the Pyramids to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już do tej pory przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe automaty również stały się popularne, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co Queen of the Pyramids. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do najdroższych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Queen of the Pyramids

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bazuje na Egypt co jest swego rodzaju identyfikatorem rozpoznawczym Playtech. Jest to zresztą dosyć rozpowszechniona tematyka, dlatego większość amatorów automatów będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wręcz nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam w trakcie zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w wypadku paru dalszych gier.

Queen of the Pyramids w momencie rozgrywki kręci 5 bębnów i 9 linii wypłat. Wiele prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motywów tak dużego sukcesu tej gry. Niemała suma paylinesów przekłada się bowiem na względnie częste triumfy. Jest to też własność wielokrotnie wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada określenie Queen of the Pyramids. Drugą nieustannie napomykaną sprawą jest z kolei duży pułap jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten natomiast ustanowiony został na €1.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne perspektywy wygranych w Queen of the Pyramids

Queen of the Pyramids ma się rozumieć nie może się obyć poza tym bez jackpotów i wymienianych już uprzednio bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Queen of the Pyramids istotnie używa Yes jackpoty. Te, razem z pociągającym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie rzeczywiście poważnych finansów, przy krztynie farta nie wydając zanadto wiele bilionu na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o kilku przeróżnych walorach gry Queen of the Pyramids. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wybierzesz dokładnie Queen of the Pyramids, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście trudno uzgodnić, jaka cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę również dyktował selekcji tobie.