Plenty O’Fortune – moja opinia o tej pasjonującej grze slotowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę slotową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Plenty O’Fortune zapewne sami nawet nie byli świadomi, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co biorą za najważniejszy bodziec powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się ciut bardziej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu tai się jej pomyślność. Zachęcam dlatego do przestudiowania tego niedługiego opisu.

Plenty O’Fortune to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy twór, więc prawdopodobnie mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne automaty też stały się popularne, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu co Plenty O’Fortune. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć tematyka Plenty O’Fortune

Ta gra w swojej symbolice szczególnie bazuje na Irish co jest indywidualnym znakiem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą dość pospolita tematyka, więc gros amatorów slotów będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w trakcie zmaganie są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dzieje w razie paru innych publikacji.

Plenty O’Fortune w momencie gry używa 5 kołowrotków i 20 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak ogromnego sukcesu tej gry. Znaczna suma paylinesów ma wpływ bowiem na względnie pospolite triumfy. Jest to ponadto cecha najczęściej wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada nazwa Plenty O’Fortune. Kolejną wielokrotnie sygnalizowaną rzeczą jest z kolei duży limit jeśli idzie o graniczy poziom obstawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €50.

Dochodowe warunki i ogromne sposobności triumfów w Plenty O’Fortune

Plenty O’Fortune oczywiście nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej mimo wszystko podkreślę, że Plenty O’Fortune faktycznie ma No jackpoty. Te, razem z interesującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie naprawdę niemałych funduszy, przy kapce uśmiechu losu nie wydatkując nadmiernie wiele bilionu na zakłady!

Wcześniej pisałem o paru przeróżnych zaletach slotu Plenty O’Fortune. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Plenty O’Fortune, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno zdecydować, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także nakazywał selekcji tobie.