Planet of Apes – moja wizja o tej interesującej grze slotowej

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najlepszą grę automatową, jest zadaniem każdego twórcy. Inspiratorzy gry Planet of Apes bez wątpienia sami nawet nie spodziewali się, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co biorą za najważniejszy motor pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję ciut bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Zachęcam dlatego do przewertowania tego zwięzłego artykuły.

Planet of Apes to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy twór, więc prawdopodobnie mogłeś już przedtem usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe gry również okazały się znane, choć definitywnie nie w takim stopniu jak Planet of Apes. Gra została wyprodukowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale zapadająca w pamięć konwencja Planet of Apes

Ta gra w swojej esencji szczególnie opiera się na Movies co jest charakterystycznym znakiem rozpoznawczym NetEnt. Jest to raczej stosunkowo rozpowszechniona tematyka, więc gros fanów automatów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach po prostu niełatwo uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w ciągu rozgrywki są fajne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się zdarza w razie paru różnych tytułów.

Planet of Apes w momencie rozgrywki obraca 5 bębnów i 20 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak wielkiego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba paylinesów ma wpływ bowiem na całkiem częste zwycięstwa. Jest to też właściwość stale wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Planet of Apes. Drugą wielokrotnie napomykaną materią jest zaś wielki pułap jeśli idzie o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i wielkie prawdopodobieństwa nagród w Planet of Apes

Planet of Apes naturalnie nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej wszelako podkreślę, że Planet of Apes faktycznie ma No jackpoty. Te, wespół z interesującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie naprawdę pokaźnych funduszy, przy kapce uśmiechu losu nie wydatkując zbytnio wiele bilionu na zakłady!

Wyżej pisałem o kilku różnorodnych plusach automatu Planet of Apes. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient wybierzesz właśnie Planet of Apes, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, która właściwość jest tą najlepszą, a więc nie będę także dyktował wyboru tobie.