Pirates Charm – moja ocena o tej zajmującej grze automatowej

4.9 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Kreatorzy slotu Pirates Charm zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich zapytać, co uważają za najważniejszy motyw pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się ciut bliżej przeanalizować tą grę i pomyśleć się gdzie tai się jej pomyślność. Zachęcam więc do odczytania tego zwięzłego artykuły.

Pirates Charm to gra opracowana przez Quickspin. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej marce. Ich pozostałe sloty też okazały się rozchwytywan, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu jak Pirates Charm. Gra została wytworzona głównie na korzyść kasyna Mr Green. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć konwencja Pirates Charm

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze odwołuje się do Pirates co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla Quickspin. Jest to skądinąd dosyć rozpowszechniona tematyka, dlatego większość fanów gier hazardowych będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wprost ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie sekundują nam w ciągu gry są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w wypadku kilku dalszych gier.

Pirates Charm w momencie gry używa 5 role i 243 paylinesów. Dalece prawdopodobne, że to jest akurat jednym z powodów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Niemała liczba paylinesów przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne triumfy. Jest to dodatkowo właściwość nieustannie przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Pirates Charm. Następną często sygnalizowaną sprawą jest z kolei wielki limit jeśli chodzi o rekordowy stopień stawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €50.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy triumfów w Pirates Charm

Pirates Charm oczywiście nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Pirates Charm faktycznie posiada No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, umożliwia wygranie faktycznie niebagatelnych funduszy, przy odrobinie farta nie wydając zanadto sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej wspomniałem o paru różnorodnych zaletach gry Pirates Charm. Każda tych właściwości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz obierzesz dokładnie Pirates Charm, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu trudno rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą główną, zatem nie będę także dyktował wyboru tobie.