Persian Fortune – nasza opinia o tej interesującej grze slotowej

3.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Inspiratorzy slotu Persian Fortune najprawdopodobniej sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co uważają za podstawowy motor sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję trochę bardziej prześwietlić tą grę i zastanowić się w czym spoczywa jej wzlost. Namawiam więc do przewertowania tego lakonicznego tekstu.

Persian Fortune to gra opracowana przez Red Tiger. Nie jest to ich inicjalny produkt, zatem niewykluczone, że mogłeś już przedtem przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe sloty też stały się modne, choć definitywnie nie w takim stopniu co Persian Fortune. Gra została zrealizowana przede wszystkim na użytek strony Mr Green. To właśnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych bonusów, przypominających do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale absorbująca stylistyka Persian Fortune

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim opiera się na History co jest swego rodzaju identyfikatorem reprezentacyjnym Red Tiger. Jest to raczej stosunkowo rozpowszechniona symbolika, więc większość fanów slotów będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie sekundują nam w czasie gry są relaksujące i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w przypadku większości innych gier.

Persian Fortune podczas rozgrywki kręci 5 role i 20 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Spora ilość paylinesów wpływa bowiem na dosyć częste wygrane. Jest to ponadto cecha wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – zostaje wspomniana określenie Persian Fortune. Następną najczęściej sygnalizowaną materią jest zaś wysoki próg jeśli chodzi o rekordowy szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €2.5.

Korzystne warunki i ogromne możliwości triumfów w Persian Fortune

Persian Fortune naturalnie nie może się obejść również bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak zaznaczę, że Persian Fortune naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym gratisem którym jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na wygranie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy kapce farta nie wykładając zbyt dużo pieniędzy na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu przeróżnych przymiotach automatu Persian Fortune. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz obierzesz właśnie Persian Fortune, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą najlepszą, zatem nie będę również wskazywał selekcji tobie.