Moon Princess – nasza wizja o tej pociągającej grze slotowej

4.2 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najmodniejszą grę automatową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy gry Moon Princess najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co odbierają za najistotniejszy bodziec powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem zrobię wszystko, by nieco bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego krótkiego utworu.

Moon Princess to gra wymyślona przez Play’n Go. Nie jest to ich początkowy wytwór, więc prawdopodobnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej nazwie. Ich pozostałe sloty również okazały się rozchwytywan, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Moon Princess. Gra została stworzona w szczególności na użytek kasyna Mr Green. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych bonusów, podobnych do do 100 € i 100 darmowych spinów.

Prosta, ale przyciągająca uwagę stylistyka Moon Princess

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim odwołuje się do Fantasy co jest unikalnym atrybutem reprezentacyjnym Play’n Go. Jest to zresztą dosyć powszechna symbolika, dlatego lwia cześć fanów gier hazardowych będzie czuła się swojsko. Muzyka jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są miłe i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku wielu innych gier.

Moon Princess w momencie gry używa 5 bębnów i 27 linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest akurat jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Znaczna ilość paylinesów przekłada się bowiem na względnie pospolite triumfy. Jest to ponadto cecha nieustannie nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Moon Princess. Kolejną często wspominaną materią jest zaś niemały pułap jeśli idzie o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten zaś usytuowany jest na €100.

Dochodowe warunki i duże sposobności zwycięstw w Moon Princess

Moon Princess naturalnie nie jest w stanie się zadowolić również bez jackpotów i wspomnianych już powyżej bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Moon Princess istotnie używa No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym bonusem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie pokaźnych funduszy, przy odrobinie farta nie wydając zbytnio sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej notowałem o paru rozmaitych zaletach gry Moon Princess. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako gracz wskażesz właśnie Moon Princess, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, która cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę też nakazywał wyboru tobie.