Montezuma – moja wizja o tej interesującej grze slotowej

3.6 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak wykonać jak najsłynniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy gry Montezuma najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co biorą za główny motyw sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem dołożę starań, aby trochę bardziej przestudiować tą grę i zastanowić się w którym miejscu tai się jej pomyślność. Namawiam dlatego do przestudiowania tego niedługiego utworu.

Montezuma to gra stworzona przez WMS . Nie jest to ich pierwszy produkt, dlatego prawdopodobnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej marce. Ich inne automaty również stały się modne, choć wyraźnie nie w takim stopniu jak Montezuma. Gra została wytworzona głównie na korzyść strony NetBet. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych bonusów, takich jak 100% do 200 EUR.

Nieskomplikowana, ale absorbująca konwencja Montezuma

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim opiera się na History co jest indywidualnym identyfikatorem charakterystycznym WMS . Jest to raczej relatywnie popularna tematyka, więc większość wielbicieli gier hazardowych będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wręcz niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku wielu dalszych gier.

Montezuma w czasie gry używa 5 role i 30 linii wypłat. Dalece prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z czynników tak ogromnego powodzenia tej gry. Duża suma linii wypłat ma wpływ bowiem na całkiem wszechobecne wygrane. Jest to dodatkowo wartość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – pada nazwa Montezuma. Kolejną nieustannie wzmiankowaną kwestią jest zaś wysoki pułap jeśli chodzi o ostateczny stopień stawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i potężne sposobności triumfów w Montezuma

Montezuma naturalnie nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i wspomnianych już przedtem gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Montezuma rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym bonusem jakim jest 100% do 200 EUR, umożliwia zyskanie naprawdę niebagatelnych funduszy, przy odrobinie pomyślności nie wykładając zanadto wiele pieniędzy na zakłady!

Wyżej rozpisywałem się o paru przeróżnych zaletach automatu Montezuma. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Montezuma, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu trudno zdecydować, jaka właściwość jest tą główną, a więc nie będę również dyktował wyboru tobie.