Monopoly Bring the House Down – moja ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu Monopoly Bring the House Down zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt podbije świat. Gdyby ich spytać, co odbierają za podstawowy powód pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bliżej zanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie tkwi jej powodzenie. Namawiam dlatego do przestudiowania tego niedługiego artykuły.

Monopoly Bring the House Down to gra utworzona przez Barcrest. Nie jest to ich początkowy wytwór, dlatego prawdopodobnie mogłeś już do tej pory przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe sloty też okazały się popularne, choć definitywnie nie w takim stopniu co Monopoly Bring the House Down. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby kasyna BGO. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych bonusów, przypominających 16 no deposit free spins on selected slots.

Łatwa, ale absorbująca konwencja Monopoly Bring the House Down

Ta gra w swojej symbolice szczególnie opiera się na Games co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla Barcrest. Jest to skądinąd dosyć popularna tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli automatów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas zmaganie są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w wypadku wielu dalszych produktów.

Monopoly Bring the House Down w momencie rozgrywki używa 5 role i 40 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest właśnie jednym z motywów tak wielkiego sukcesu tej gry. Spora liczba paylinesów wpływa bowiem na względnie częste zwycięstwa. Jest to dodatkowo wartość stale wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Monopoly Bring the House Down. Następną często sygnalizowaną rzeczą jest z kolei duży próg jeśli idzie o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €10.

Zyskowne warunki i duże sposobności zwycięstw w Monopoly Bring the House Down

Monopoly Bring the House Down ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Monopoly Bring the House Down rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym bonusem którym jest 16 no deposit free spins on selected slots, dopuszcza wygranie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy odrobince farta nie wykładając zanadto wiele zarobków na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu przeróżnych plusach slotu Monopoly Bring the House Down. Każda tych właściwości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz dokładnie Monopoly Bring the House Down, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście trudno zdecydować, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę także nakazywał wyboru tobie.