Mighty Arthur – moja ocena o tej interesującej grze slotowej

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu Mighty Arthur bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co odbierają za główny powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem postaram się trochę bardziej prześwietlić tą grę i pomyśleć się w czym tkwi jej sukces. Zapraszam dlatego do odczytania tego niedługiego artykuły.

Mighty Arthur to gra wymyślona przez Quickspin. Nie jest to ich debiutancki twór, toteż pewnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe gry też okazały się znane, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu jak Mighty Arthur. Gra została wytworzona głównie na potrzeby kasyna Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale przyciągająca uwagę stylistyka Mighty Arthur

Ta gra w swojej tematyce szczególnie odwołuje się do Legends co jest charakterystycznym symbolem reprezentacyjnym Quickspin. Jest to jednak relatywnie popularna tematyka, więc większość wielbicieli gier hazardowych będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wręcz nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w czasie zmaganie są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się dzieje w kwestii kilku dalszych tytułów.

Mighty Arthur podczas gry obraca 5 role i 20 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest akurat jednym z motorów tak dużego powodzenia tej gry. Niemała liczba linii wypłat wpływa bowiem na względnie liczbe triumfy. Jest to też właściwość zawsze wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada tytuł Mighty Arthur. Kolejną często wzmiankowaną rzeczą jest z kolei wielki pułap jeśli chodzi o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany jest na €2.5.

Opłacalne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa nagród w Mighty Arthur

Mighty Arthur oczywiście nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Mighty Arthur faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zyskanie istotnie niemałych funduszy, przy krztynie farta nie wydatkując zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Powyżej notowałem o paru różnorodnych plusach slotu Mighty Arthur. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Mighty Arthur, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście trudno uzgodnić, która właściwość jest tą główną, a więc nie będę też nakazywał selekcji tobie.