Mayana – moja opinia o tej pociągającej grze automatowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Autorzy slotu Mayana zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co odbierają za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję ciut bardziej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Zachęcam dlatego do przewertowania tego lakonicznego tekstu.

Mayana to gra stworzona przez Quickspin. Nie jest to ich pierwszy twór, toteż niewykluczone, że mogłeś już wcześniej przeczytać o tej marce. Ich pozostałe gry także okazały się rozchwytywan, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Mayana. Gra została wytworzona przeważnie na użytek kasyna Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale zapadająca w pamięć stylistyka Mayana

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze opiera się na History co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym Quickspin. Jest to jednak stosunkowo pospolita symbolika, dlatego gros miłośników automatów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie pomagają nam podczas zmaganie są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w wypadku kilku różnych produktów.

Mayana podczas rozgrywki obraca 9 role i 27 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest akurat jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Duża ilość paylinesów rzutuje bowiem na całkiem liczbe triumfy. Jest to również cecha nieustannie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod publikacją – pada nazwa Mayana. Drugą często wzmiankowaną sprawą jest zaś niemały limit jeśli idzie o rekordowy poziom stawianego zakładu. Ten zaś umieszczony jest na €100.

Korzystne warunki i duże perspektywy nagród w Mayana

Mayana naturalnie nie może się obyć ponadto bez jackpotów i wymienianych już wcześniej premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Mayana rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie istotnie poważnych finansów, przy krztynie pomyślności nie wydatkując zbytnio wiele bilionu na zakłady!

Wyżej wspomniałem o paru przeróżnych zaletach slotu Mayana. Każda tych wartości może być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz dokładnie Mayana, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, która cecha jest tą główną, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.