Man of Steel – nasza wizja o tej pasjonującej grze slotowej

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najpopularniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy gry Man of Steel bez wątpienia sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich spytać, co biorą za podstawowy bodziec sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem zrobię wszystko, by ciut bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu spoczywa jej powodzenie. Namawiam dlatego do przestudiowania tego lakonicznego opisu.

Man of Steel to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny wytwór, zatem przypuszczalnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej marce. Ich inne gry też stały się popularne, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Man of Steel. Gra została wyprodukowana przeważnie na użytek strony Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Man of Steel

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie opiera się na Superheroes co jest indywidualnym symbolem rozpoznawczym Playtech. Jest to raczej dosyć pospolita tematyka, dlatego większość amatorów slotów będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach wręcz niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są przyjemne i nie drażnią nam uszu jak to się odbywa w przypadku paru różnych tytułów.

Man of Steel w momencie rozgrywki używa 5 bębnów i 25 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z czynników tak istotnego sukcesu tej gry. Znaczna suma paylinesów wpływa bowiem na relatywnie częste wygrane. Jest to również właściwość nieustannie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada nazwa Man of Steel. Drugą często wspominaną materią jest zaś znaczny pułap jeśli idzie o maksymalny poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €50.

Korzystne uwarunkowania i wielkie możliwości nagród w Man of Steel

Man of Steel oczywiście nie jest w stanie się zadowolić poza tym bez jackpotów i wymienianych już powyżej premii. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Man of Steel naprawdę posiada Yes jackpoty. Te, razem z zachęcającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie istotnie niebagatelnych pieniędzy, przy krztynie szczęścia nie wydatkując nazbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wyżej notowałem o paru rozlicznych zaletach automatu Man of Steel. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Man of Steel, a nie towar konkurencji. Mnie samemu trudno postanowić, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę także narzucał selekcji tobie.