Maji Wilds – moja ocena o tej pociągającej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najpopularniejszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Autorzy slotu Maji Wilds najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tkwi jej wzlost. Zapraszam więc do przestudiowania tego lakonicznego tekstu.

Maji Wilds to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już uprzednio przeczytać o tej marce. Ich inne gry również stały się znane, choć zdecydowanie nie w takim stopniu jak Maji Wilds. Gra została stworzona przeważnie na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dojście do świetnych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć stylistyka Maji Wilds

Ta gra w swojej tematyce szczególnie opiera się na Gambling co jest unikalnym symbolem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą stosunkowo pospolita tematyka, więc gros amatorów automatów będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru etapach wprost trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są miłe i nie drażnią nam uszu jak to się odbywa w przypadku większości innych tytułów.

Maji Wilds w momencie gry obraca 5 role i 50 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest istotnie jednym z czynników tak istotnego sukcesu tej gry. Niemała liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na dosyć pospolite powodzenia. Jest to ponadto wartość stale przypominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – zostaje wspomniana określenie Maji Wilds. Drugą nieustannie napomykaną rzeczą jest zaś duży pułap jeśli idzie o rekordowy poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €5.

Opłacalne warunki i duże możliwości nagród w Maji Wilds

Maji Wilds naturalnie nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i wymienianych już powyżej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak zaznaczę, że Maji Wilds istotnie używa No jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zyskanie faktycznie niemałych funduszy, przy kapce szczęścia nie wykładając zanadto wiele bilionu na zakłady!

Wyżej notowałem o paru rozlicznych plusach automatu Maji Wilds. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz właśnie Maji Wilds, a nie slot konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, która cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę też dyktował selekcji tobie.