Lucky Mr Green – nasza ocena o tej pasjonującej grze automatowej

3.9 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najpopularniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy gry Lucky Mr Green najprawdopodobniej sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za najistotniejszy powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się ciut bliżej przestudiować tą grę i pomyśleć się w czym tai się jej wzlost. Namawiam dlatego do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Lucky Mr Green to gra utworzona przez N/A. Nie jest to ich początkowy wytwór, zatem przypuszczalnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej marce. Ich inne gry też okazały się modne, choć definitywnie nie w takim stopniu jak Lucky Mr Green. Gra została wytworzona przeważnie na potrzeby witryny Mr Green. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę estetyka Lucky Mr Green

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim bierze za podstawę Gambling co jest indywidualnym atrybutem typowym dla N/A. Jest to jednak dosyć powszechna tematyka, dlatego większość amatorów automatów będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie akompaniują nam w trakcie rozgrywki są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w przypadku wielu dalszych gier.

Lucky Mr Green w czasie gry kręci N/A bębnów i N/A linii wypłat. Bardzo prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z czynników tak dużego sukcesu tej gry. Pokaźna suma paylinesów wpływa bowiem na dosyć liczbe zwycięstwa. Jest to także cecha wielokrotnie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Lucky Mr Green. Kolejną często sygnalizowaną materią jest z kolei duży próg jeśli chodzi o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony został na €2.5.

Opłacalne warunki i wielkie możliwości nagród w Lucky Mr Green

Lucky Mr Green oczywiście nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Lucky Mr Green istotnie używa N/A jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym gratisem którym jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie faktycznie niebagatelnych finansów, przy odrobinie pomyślności nie wydając zbyt wiele zarobków na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu rozmaitych plusach slotu Lucky Mr Green. Każda tych cech może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wybierzesz dokładnie Lucky Mr Green, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko uzgodnić, jaka właściwość jest tą główną, a więc nie będę też nakazywał selekcji tobie.