Lucky Little Devil – nasza ocena o tej pociągającej grze automatowej

3.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu Lucky Little Devil najprawdopodobniej sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co biorą za najistotniejszy motor pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast spróbuję nieco bliżej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym tkwi jej powodzenie. Zapraszam dlatego do przeczytania tego lakonicznego tekstu.

Lucky Little Devil to gra opracowana przez Red Tiger. Nie jest to ich inicjalny wytwór, toteż przypuszczalnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry również okazały się znane, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Lucky Little Devil. Gra została wytworzona przede wszystkim na korzyść witryny Mr Green. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Lucky Little Devil

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim opiera się na Fantasy co jest swego rodzaju symbolem rozpoznawczym Red Tiger. Jest to raczej dość pospolita tematyka, dlatego gros wielbicieli gier hazardowych będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rundach wprost trudno odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w wypadku paru innych gier.

Lucky Little Devil w czasie gry obraca 5 kołowrotków i 10 linii wypłat. Dalece możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat przekłada się bowiem na dosyć częste zwycięstwa. Jest to też własność wielokrotnie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – pada tytuł Lucky Little Devil. Następną wielokrotnie wspominaną rzeczą jest zaś duży próg jeśli chodzi o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten zaś umieszczony został na €5.

Opłacalne warunki i ogromne prawdopodobieństwa nagród w Lucky Little Devil

Lucky Little Devil naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Lucky Little Devil faktycznie używa No jackpoty. Te, wraz z atrakcyjnym gratisem którym jest do 100 € i 100 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę dużych finansów, przy krztynie szczęścia nie wykładając zbytnio wiele gotówki na zakłady!

Wcześniej notowałem o paru rozmaitych przymiotach gry Lucky Little Devil. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Lucky Little Devil, a nie slot konkurencji. Mnie samemu niełatwo rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę też wskazywał selekcji tobie.