Lucky Lady Charm – moja ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Inspiratorzy automatu Lucky Lady Charm zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co biorą za podstawowy powód powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bliżej prześwietlić tą grę i przemyśleć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Zapraszam więc do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Lucky Lady Charm to gra wymyślona przez Novomatic. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już przedtem przeczytać o tej nazwie. Ich inne gry także stały się znane, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Lucky Lady Charm. Gra została wytworzona przeważnie na użytek witryny NetBet. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych premii, takich jak 100% do 200 EUR.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Lucky Lady Charm

Ta gra w swojej esencji szczególnie odwołuje się do Fantasy co jest swego rodzaju znakiem typowym dla Novomatic. Jest to raczej relatywnie powszechna symbolika, dlatego większość wielbicieli slotów będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie pomagają nam w ciągu rozgrywki są sympatyczne i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w razie większości dalszych produktów.

Lucky Lady Charm podczas rozgrywki kręci 5 bębnów i 10 paylinesów. Bardzo prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Pokaźna ilość paylinesów wpływa bowiem na całkiem częste powodzenia. Jest to też cecha najczęściej wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Lucky Lady Charm. Kolejną często wspominaną materią jest zaś niemały limit jeśli chodzi o rekordowy szczebel stawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany został na €100.

Dochodowe warunki i duże możliwości zwycięstw w Lucky Lady Charm

Lucky Lady Charm oczywiście nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wymienianych już powyżej bonusów. Zapewne to formalność, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Lucky Lady Charm rzeczywiście używa No jackpoty. Te, wraz z fascynującym gratisem jakim jest 100% do 200 EUR, pozwala na wygranie istotnie dużych funduszy, przy odrobince powodzenia nie wydatkując zbytnio sporo zarobków na zakłady!

Wcześniej mówiłem o wielu rozlicznych plusach automatu Lucky Lady Charm. Każda tych wartości może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Lucky Lady Charm, a nie towar konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę też nakazywał selekcji tobie.