Lucky Angler – nasza wizja o tej zajmującej grze slotowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najpopularniejszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy gry Lucky Angler z pewnością sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich program tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za podstawowy powód sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by ciut bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Zachęcam więc do przewertowania tego niedługiego artykuły.

Lucky Angler to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, toteż prawdopodobnie mogłeś już do tej pory przeczytać o tej nazwie. Ich inne automaty także okazały się rozchwytywan, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Lucky Angler. Gra została wytworzona przede wszystkim na korzyść strony Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najdroższych premii, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale absorbująca tematyka Lucky Angler

Ta gra w swojej symbolice szczególnie odwołuje się do Fishing co jest swego rodzaju identyfikatorem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to raczej dość pospolita tematyka, dlatego większość wielbicieli automatów będzie czuła się znajomo. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wprost niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty audialne jakie sekundują nam w czasie gry są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się odbywa w wypadku kilku innych tytułów.

Lucky Angler w czasie gry używa 5 role i 15 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z powodów tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów ma wpływ bowiem na relatywnie wszechobecne triumfy. Jest to ponadto cecha wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – pada określenie Lucky Angler. Kolejną nieustannie sygnalizowaną rzeczą jest zaś niemały limit jeśli idzie o rekordowy poziom stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €5.

Zyskowne uwarunkowania i potężne możliwości triumfów w Lucky Angler

Lucky Angler naturalnie nie może się zadowolić poza tym bez jackpotów i wymienianych już uprzednio gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko zaznaczę, że Lucky Angler faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie faktycznie dużych pieniędzy, przy kapce uśmiechu losu nie wydając zanadto dużo zarobków na zakłady!

Powyżej wspomniałem o kilku przeróżnych walorach slotu Lucky Angler. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista obierzesz dokładnie Lucky Angler, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście ciężko uzgodnić, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę także nakazywał wyboru tobie.