Lucky 3 – nasza opinia o tej pociągającej grze slotowej

4.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wykreować jak najmodniejszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu Lucky 3 zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich podpytać, co sądzę za główny motor sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś dołożę starań, aby nieco bliżej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym spoczywa jej wzlost. Nakłaniam więc do przestudiowania tego niedługiego utworu.

Lucky 3 to gra wymyślona przez iSoftBet. Nie jest to ich pierwszy produkt, zatem prawdopodobnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe automaty też stały się popularne, chociaż bez wątpienia nie w takim stopniu jak Lucky 3. Gra została wytworzona głównie na użytek kasyna BGO. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych bonusów, jak na przykład 18 no deposit free spins on selected slots.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Lucky 3

Ta gra w swojej esencji szczególnie bazuje na Gambling co jest indywidualnym identyfikatorem typowym dla iSoftBet. Jest to zresztą dosyć powszechna symbolika, dlatego gros wielbicieli slotów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie pomagają nam w ciągu rozgrywki są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w wypadku paru różnych gier.

Lucky 3 podczas gry używa 5 kołowrotków i 5 paylinesów. Wiele przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Pokaźna suma linii wypłat rzutuje bowiem na względnie wszechobecne zwycięstwa. Jest to dodatkowo właściwość wielokrotnie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – pada określenie Lucky 3. Następną najczęściej wspominaną sprawą jest z kolei wysoki limit jeśli idzie o ostateczny stopień stawianego zakładu. Ten zaś usytuowany jest na €2.5.

Opłacalne warunki i ogromne sposobności nagród w Lucky 3

Lucky 3 ma się rozumieć nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już uprzednio gratisów. Być może to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Lucky 3 faktycznie używa No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem którym jest 18 no deposit free spins on selected slots, daje szansę na zyskanie istotnie poważnych pieniędzy, przy odrobince szczęścia nie wykładając nadmiernie dużo pieniędzy na zakłady!

Wyżej notowałem o paru rozmaitych walorach automatu Lucky 3. Każda tych cech może być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie dokładnie Lucky 3, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście ciężko rozstrzygnąć, jaka cecha jest tą główną, zatem nie będę też nakazywał selekcji tobie.