Lost Relics – nasza ocena o tej zajmującej grze slotowej

3.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego producenta. Kreatorzy slotu Lost Relics najprawdopodobniej sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich zapytać, co uważają za najistotniejszy motyw pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bardziej prześwietlić tą grę i przemyśleć się w czym spoczywa jej pomyślność. Namawiam więc do przestudiowania tego krótkiego artykuły.

Lost Relics to gra opracowana przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki wytwór, zatem prawdopodobnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe automaty także okazały się rozchwytywan, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu co Lost Relics. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby witryny Royal Panda. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do najdroższych gratisów, jak na przykład 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka Lost Relics

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bazuje na History co jest charakterystycznym atrybutem charakterystycznym NetEnt. Jest to skądinąd dość powszechna symbolika, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po paru rundach wprost trudno odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w trakcie gry są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się odbywa w razie kilku innych gier.

Lost Relics w momencie gry kręci 5 bębnów i N/A paylinesów. Istotnie przypuszczalne, że to jest akurat jednym z powodów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Spora ilość linii wypłat rzutuje bowiem na całkiem liczbe wygrane. Jest to ponadto cecha zawsze nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – pada określenie Lost Relics. Kolejną nieustannie sygnalizowaną kwestią jest z kolei wysoki limit jeśli idzie o graniczy stopień stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony został na €100.

Dochodowe uwarunkowania i potężne sposobności triumfów w Lost Relics

Lost Relics oczywiście nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio bonusów. Być może to formalność, ale lepiej wszelako podkreślę, że Lost Relics faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z pociągającym gratisem jakim jest 10 darmowych spinów bez depozytu, umożliwia zyskanie istotnie poważnych finansów, przy odrobince uśmiechu losu nie wydając zbytnio wiele zarobków na zakłady!

Powyżej pisałem o kilku przeróżnych plusach slotu Lost Relics. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako hazardzista wskażesz właśnie Lost Relics, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno zawyrokować, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę też wskazywał wyboru tobie.