Legend of Loki – moja opinia o tej interesującej grze automatowej

4.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak wykonać jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Inspiratorzy slotu Legend of Loki bez wątpienia sami zresztą nie spodziewali się, że ich program podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za najważniejszy bodziec pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast postaram się trochę bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w czym znajduje się jej wzlost. Nakłaniam więc do odczytania tego krótkiego tekstu.

Legend of Loki to gra utworzona przez iSoftBet. Nie jest to ich debiutancki produkt, zatem pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe automaty również okazały się modne, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Legend of Loki. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na potrzeby strony NetBet. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dojście do najlepszych premii, podobnych do 100% do 200 EUR.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie tematyka Legend of Loki

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim opiera się na History co jest unikalnym znakiem typowym dla iSoftBet. Jest to raczej dość pospolita symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie miała się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam podczas gry są miłe i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w wypadku kilku dalszych produktów.

Legend of Loki podczas rozgrywki używa 5 role i 20 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z czynników tak kolosalnego sukcesu tej gry. Niemała ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na dosyć wielokrotne triumfy. Jest to również własność najczęściej odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada tytuł Legend of Loki. Drugą najczęściej sygnalizowaną materią jest zaś niemały pułap jeśli chodzi o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €5.

Dochodowe uwarunkowania i ogromne sposobności nagród w Legend of Loki

Legend of Loki oczywiście nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Legend of Loki naprawdę ma No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, daje szansę na wygranie rzeczywiście poważnych funduszy, przy kapce powodzenia nie wykładając zanadto dużo gotówki na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o wielu przeróżnych plusach gry Legend of Loki. Każda tych wartości może być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz dokładnie Legend of Loki, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu trudno zdecydować, jaka właściwość jest tą główną, zatem nie będę także narzucał selekcji tobie.