Legacy of Egypt – moja opinia o tej fascynującej grze automatowej

3.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak wymyślić jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy slotu Legacy of Egypt najprawdopodobniej sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich twór podbije świat. Gdyby ich spytać, co biorą za podstawowy motor powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem zrobię wszystko, by trochę bardziej obadać tą grę i pomyśleć się gdzie tkwi jej powodzenie. Zachęcam więc do przewertowania tego zwięzłego utworu.

Legacy of Egypt to gra wymyślona przez Play’n Go. Nie jest to ich inicjalny wytwór, zatem zapewne mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe sloty także okazały się popularne, choć wyraźnie nie w takim stopniu co Legacy of Egypt. Gra została wyprodukowana w szczególności na użytek witryny NetBet. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych premii, jak na przykład 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie konwencja Legacy of Egypt

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Egypt co jest unikalnym symbolem rozpoznawczym Play’n Go. Jest to skądinąd dość pospolita tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli automatów będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost trudno pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w czasie gry są miłe i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie większości dalszych publikacji.

Legacy of Egypt podczas gry używa 5 kołowrotków i 30 linii wypłat. Mocno przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motywów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Pokaźna suma linii wypłat wpływa bowiem na względnie liczbe powodzenia. Jest to także właściwość zawsze nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – pada tytuł Legacy of Egypt. Drugą nieustannie napomykaną materią jest zaś znaczny pułap jeśli idzie o graniczy stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany jest na €1.

Zyskowne uwarunkowania i duże prawdopodobieństwa nagród w Legacy of Egypt

Legacy of Egypt ma się rozumieć nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Legacy of Egypt rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, równocześnie z zachęcającym gratisem jakim jest 100% do 200 EUR, dopuszcza wygranie naprawdę pokaźnych funduszy, przy odrobinie powodzenia nie wydatkując zbyt dużo zarobków na zakłady!

Powyżej mówiłem o kilku przeróżnych zaletach automatu Legacy of Egypt. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Legacy of Egypt, a nie automat konkurencji. Mnie samemu ciężko zdecydować, która właściwość jest tą podstawową, zatem nie będę również dyktował selekcji tobie.