Laser Fruit – moja opinia o tej fascynującej grze slotowej

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najmodniejszą grę automatową, jest dylematem każdego wytwórcy. Pomysłodawcy slotu Laser Fruit z pewnością sami nawet nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co uważają za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się nieco bardziej zanalizować tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej sukces. Zachęcam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

Laser Fruit to gra utworzona przez Red Tiger. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już dawniej usłyszeć o tej nazwie. Ich inne gry także stały się znane, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Laser Fruit. Gra została wyprodukowana przeważnie na potrzeby kasyna Mr Green. To właśnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych premii, jak na przykład do 100 € i 100 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca estetyka Laser Fruit

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim opiera się na Gambling co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym Red Tiger. Jest to zresztą dość popularna symbolika, dlatego większość fanów automatów będzie czuła się znajomo. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty akustyczne jakie towarzyszą nam podczas rozgrywki są fajne i nie drażnią nam uszu jak to się dzieje w przypadku wielu dalszych produktów.

Laser Fruit w momencie rozgrywki obraca 5 bębnów i 243 linii wypłat. Istotnie przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motorów tak kolosalnego sukcesu tej gry. Pokaźna liczba paylinesów wpływa bowiem na całkiem pospolite powodzenia. Jest to także właściwość wielokrotnie nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – pada określenie Laser Fruit. Kolejną nieustannie sygnalizowaną kwestią jest z kolei wielki pułap jeśli chodzi o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €1.

Zyskowne warunki i wielkie możliwości zwycięstw w Laser Fruit

Laser Fruit naturalnie nie może się zadowolić dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak uwydatnię, że Laser Fruit rzeczywiście ma No jackpoty. Te, razem z fascynującym gratisem jakim jest do 100 € i 100 darmowych spinów, pozwala na zyskanie naprawdę niemałych funduszy, przy odrobinie powodzenia nie wydatkując nadmiernie wiele pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o kilku rozlicznych walorach gry Laser Fruit. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz upatrzysz sobie właśnie Laser Fruit, a nie automat konkurencji. Mnie samemu niełatwo zawyrokować, jaka cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.