Land of Gold – nasza ocena o tej zajmującej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najlepszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Autorzy slotu Land of Gold zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za główny bodziec powodzenia swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś spróbuję trochę bardziej zanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym spoczywa jej powodzenie. Zachęcam więc do przestudiowania tego lakonicznego opisu.

Land of Gold to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy produkt, zatem przypuszczalnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe sloty również okazały się znane, chociaż zdecydowanie nie w takim stopniu jak Land of Gold. Gra została stworzona głównie na użytek strony Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dojście do najdroższych bonusów, przypominających 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Land of Gold

Ta gra w swojej symbolice głównie opiera się na Gambling co jest swego rodzaju znakiem typowym dla Playtech. Jest to jednak dosyć powszechna symbolika, więc lwia cześć wielbicieli slotów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w trakcie rozgrywki są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się dokonuje w kwestii większości innych tytułów.

Land of Gold podczas gry obraca 5 role i 576 paylinesów. Mocno przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z czynników tak kolosalnego sukcesu tej gry. Spora suma linii wypłat wpływa bowiem na względnie wszechobecne triumfy. Jest to także cecha stale wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – zostaje wspomniana określenie Land of Gold. Drugą wielokrotnie sygnalizowaną kwestią jest zaś niemały próg jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €50.

Zyskowne warunki i ogromne sposobności zwycięstw w Land of Gold

Land of Gold ma się rozumieć nie może się zadowolić dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak wyróżnię to, że Land of Gold istotnie używa Yes jackpoty. Te, razem z fascynującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zyskanie naprawdę pokaźnych pieniędzy, przy odrobinie farta nie wydając nadmiernie dużo bilionu na zakłady!

Wcześniej pisałem o wielu różnorodnych przymiotach gry Land of Gold. Każda tych cech może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako hazardzista upatrzysz sobie dokładnie Land of Gold, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, która cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę również narzucał wyboru tobie.