Kronos Unleashed – nasza wizja o tej interesującej grze automatowej

4.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy slotu Kronos Unleashed zapewne sami zresztą nie wiedzieli, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co uważają za podstawowy bodziec powodzenia swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję trochę bliżej przestudiować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tkwi jej pomyślność. Nakłaniam dlatego do odczytania tego niedługiego opisu.

Kronos Unleashed to gra utworzona przez SG. Nie jest to ich początkowy twór, toteż pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej marce. Ich inne gry też stały się modne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Kronos Unleashed. Gra została stworzona głównie na użytek witryny NetBet. To właśnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych gratisów, takich jak 100% do 200 EUR.

Nieskomplikowana, ale absorbująca konwencja Kronos Unleashed

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim odwołuje się do Mythology co jest swego rodzaju atrybutem typowym dla SG. Jest to zresztą dość pospolita symbolika, więc gros miłośników automatów będzie miała się jak w domu. Kompozycja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty audialne jakie sekundują nam w trakcie rozgrywki są relaksujące i nie irytują nam uszu jak to się odbywa w kwestii kilku dalszych gier.

Kronos Unleashed w momencie rozgrywki obraca N/A kołowrotków i N/A linii wypłat. Mocno możliwe, że to jest istotnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat oddziałuje bowiem na względnie wszechobecne triumfy. Jest to też cecha nieustannie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Kronos Unleashed. Drugą wielokrotnie wzmiankowaną rzeczą jest z kolei wielki próg jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony został na €50.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne możliwości nagród w Kronos Unleashed

Kronos Unleashed ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić także bez jackpotów i przytaczanych już powyżej gratisów. Być może to formalność, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Kronos Unleashed faktycznie ma No jackpoty. Te, równocześnie z fascynującym bonusem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na zyskanie naprawdę pokaźnych funduszy, przy odrobince powodzenia nie wydatkując nazbyt wiele zarobków na zakłady!

Powyżej pisałem o wielu rozlicznych pozytywach gry Kronos Unleashed. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient obierzesz dokładnie Kronos Unleashed, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu ciężko rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę również dyktował wyboru tobie.