Kong – nasza wizja o tej zajmującej grze automatowej

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest celem każdego wytwórcy. Inspiratorzy gry Kong zapewne sami nawet nie spodziewali się, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co odbierają za podstawowy powód powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bliżej zanalizować tą grę i przemyśleć się gdzie znajduje się jej powodzenie. Zapraszam dlatego do przestudiowania tego niedługiego utworu.

Kong to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki wytwór, więc pewnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej nazwie. Ich inne sloty też stały się znane, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu jak Kong. Gra została wytworzona przede wszystkim na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę konwencja Kong

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim opiera się na Animals co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym Playtech. Jest to raczej dość pospolita tematyka, więc większość wielbicieli gier hazardowych będzie czuła się swojsko. Kompozycja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wręcz nie sposób pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w czasie rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w razie większości dalszych tytułów.

Kong podczas gry kręci 5 kołowrotków i 20 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest właśnie jednym z powodów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna ilość paylinesów ma wpływ bowiem na względnie wszechobecne triumfy. Jest to także cecha stale wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – zostaje wspomniana tytuł Kong. Następną najczęściej wzmiankowaną materią jest z kolei duży próg jeśli idzie o maksymalny poziom stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €100.

Dochodowe uwarunkowania i wielkie perspektywy wygranych w Kong

Kong ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść poza tym bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak uwydatnię, że Kong faktycznie używa No jackpoty. Te, razem z atrakcyjnym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na wygranie istotnie pokaźnych pieniędzy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydając zbytnio dużo zarobków na zakłady!

Powyżej wspomniałem o kilku rozlicznych walorach automatu Kong. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient obierzesz dokładnie Kong, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno uzgodnić, jaka właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę też narzucał wyboru tobie.