Koi Princess – nasza wizja o tej fascynującej grze automatowej

5.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najpopularniejszą grę slotową, jest dylematem każdego twórcy. Autorzy slotu Koi Princess bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór podbije świat. Gdyby ich podpytać, co uważają za najistotniejszy motor sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się nieco bardziej prześwietlić tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej powodzenie. Zapraszam więc do odczytania tego zwięzłego utworu.

Koi Princess to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy twór, więc pewnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej firmie. Ich inne automaty też stały się modne, choć bez wątpienia nie w takim stopniu co Koi Princess. Gra została wytworzona głównie na korzyść witryny BGO. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać przystęp do najlepszych bonusów, przypominających 20 no deposit free spins on selected slots.

Prosta, ale przyciągająca uwagę stylistyka Koi Princess

Ta gra w swojej esencji szczególnie bazuje na Asian co jest unikalnym znakiem reprezentacyjnym NetEnt. Jest to skądinąd dosyć rozpowszechniona symbolika, dlatego gros miłośników slotów będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie akompaniują nam w trakcie rozgrywki są przyjemne i nie szarpią nam uszu jak to się dokonuje w razie wielu dalszych publikacji.

Koi Princess w czasie gry obraca 5 role i 20 linii wypłat. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Niemała liczba paylinesów ma wpływ bowiem na całkiem pospolite triumfy. Jest to dodatkowo wartość najczęściej wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Koi Princess. Kolejną nieustannie wzmiankowaną materią jest z kolei znaczny pułap jeśli idzie o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten z kolei usytuowany jest na €2.5.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy zwycięstw w Koi Princess

Koi Princess naturalnie nie jest w stanie się obejść również bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że Koi Princess faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z nęcącym gratisem którym jest 20 no deposit free spins on selected slots, pozwala na wygranie istotnie pokaźnych funduszy, przy kapce powodzenia nie wydając zanadto wiele zarobków na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o wielu rozlicznych pozytywach automatu Koi Princess. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Koi Princess, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście niełatwo uzgodnić, która właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę też dyktował wyboru tobie.