Kingdom of the Sun – moja ocena o tej interesującej grze slotowej

3.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę automatową, jest celem każdego twórcy. Inspiratorzy slotu Kingdom of the Sun zapewne sami nawet nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co biorą za najistotniejszy bodziec pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by ciut bliżej obadać tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu znajduje się jej sukces. Namawiam więc do przewertowania tego zwięzłego artykuły.

Kingdom of the Sun to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich debiutancki produkt, więc zapewne mogłeś już przedtem dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne automaty też stały się popularne, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co Kingdom of the Sun. Gra została wyprodukowana głównie na użytek witryny NetBet. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych premii, jak na przykład 100% do 200 EUR.

Łatwa, ale przyciągająca uwagę estetyka Kingdom of the Sun

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Mythology co jest indywidualnym atrybutem reprezentacyjnym Playtech. Jest to jednak dość powszechna symbolika, dlatego gros fanów slotów będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w trakcie rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w przypadku kilku różnych gier.

Kingdom of the Sun w czasie gry kręci 5 bębnów i 15 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z czynników tak wielkiego powodzenia tej gry. Niemała suma linii wypłat wpływa bowiem na dosyć wielokrotne powodzenia. Jest to dodatkowo wartość zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada nazwa Kingdom of the Sun. Następną nieustannie napomykaną kwestią jest zaś duży próg jeśli chodzi o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony jest na €50.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy wygranych w Kingdom of the Sun

Kingdom of the Sun oczywiście nie może się zadowolić także bez jackpotów i przytaczanych już przedtem premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednak zaznaczę, że Kingdom of the Sun rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, wraz z nęcącym bonusem jakim jest 100% do 200 EUR, pozwala na zdobycie naprawdę dużych finansów, przy krztynie powodzenia nie wydatkując zbyt wiele bilionu na zakłady!

Wcześniej notowałem o paru przeróżnych walorach automatu Kingdom of the Sun. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako użytkownik obierzesz dokładnie Kingdom of the Sun, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno postanowić, która cecha jest tą główną, a więc nie będę też wskazywał selekcji tobie.