King of Slots – moja ocena o tej pociągającej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wymyślić jak najlepszą grę automatową, jest zadaniem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu King of Slots najprawdopodobniej sami nawet nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co biorą za najważniejszy motor sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by trochę bliżej prześwietlić tą grę i rozpatrzyć się w czym tkwi jej powodzenie. Zachęcam dlatego do odczytania tego niedługiego tekstu.

King of Slots to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich debiutancki wytwór, więc prawdopodobnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe automaty również stały się popularne, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co King of Slots. Gra została zrealizowana w szczególności na korzyść witryny Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy mieć przystęp do najlepszych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć tematyka King of Slots

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim opiera się na Animals co jest charakterystycznym identyfikatorem rozpoznawczym NetEnt. Jest to jednak dosyć powszechna symbolika, więc większość amatorów gier hazardowych będzie czuła się swojsko. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach wprost ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie pomagają nam w trakcie rozgrywki są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w razie kilku różnych gier.

King of Slots podczas gry wykorzystuje 5 bębnów i 26 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z motywów tak dużego powodzenia tej gry. Znaczna liczba linii wypłat przekłada się bowiem na stosunkowo liczbe wygrane. Jest to dodatkowo własność najczęściej wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – pada nazwa King of Slots. Drugą najczęściej wzmiankowaną materią jest z kolei wielki limit jeśli idzie o maksymalny poziom stawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €100.

Dochodowe uwarunkowania i potężne prawdopodobieństwa triumfów w King of Slots

King of Slots ma się rozumieć nie jest w stanie się zadowolić poza tym bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że King of Slots faktycznie używa No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie rzeczywiście dużych funduszy, przy odrobinie pomyślności nie wydatkując zbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Powyżej pisałem o paru rozmaitych plusach automatu King of Slots. Każda tych wartości może być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie King of Slots, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu niełatwo postanowić, jaka cecha jest tą sztandarową, a więc nie będę również wskazywał wyboru tobie.