King of Olympus – nasza wizja o tej pociągającej grze automatowej

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najlepszą grę automatową, jest dylematem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu King of Olympus najprawdopodobniej sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co odbierają za główny powód powodzenia swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś spróbuję ciut bardziej zanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu tkwi jej sukces. Namawiam dlatego do przestudiowania tego lakonicznego utworu.

King of Olympus to gra utworzona przez Playtech. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż prawdopodobnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe automaty też okazały się modne, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co King of Olympus. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek kasyna Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich witrynie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dostęp do świetnych bonusów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę konwencja King of Olympus

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze opiera się na Mythology co jest unikalnym symbolem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dosyć pospolita tematyka, więc lwia cześć fanów automatów będzie miała się znajomo. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost trudno uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie akompaniują nam w trakcie rozgrywki są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w przypadku paru różnych publikacji.

King of Olympus w momencie gry kręci 5 bębnów i 25 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Spora liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na całkiem częste zwycięstwa. Jest to dodatkowo cecha wielokrotnie nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa King of Olympus. Następną wielokrotnie wspominaną materią jest z kolei wielki pułap jeśli chodzi o rekordowy poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony jest na €5.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy wygranych w King of Olympus

King of Olympus naturalnie nie może się zadowolić również bez jackpotów i wymienianych już uprzednio premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że King of Olympus istotnie ma Yes jackpoty. Te, równocześnie z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie faktycznie pokaźnych finansów, przy odrobince szczęścia nie wydając nadmiernie dużo bilionu na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o paru rozmaitych walorach automatu King of Olympus. Każda tych wartości może być teoretycznie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz wskażesz dokładnie King of Olympus, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również narzucał wyboru tobie.