King of Atlantis – moja ocena o tej fascynującej grze automatowej

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób zbudować jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu King of Atlantis bez wątpienia sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich twór zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co uważają za podstawowy bodziec pomyślności swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję nieco bliżej zanalizować tą grę i pomyśleć się gdzie znajduje się jej sukces. Namawiam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

King of Atlantis to gra wymyślona przez IGT. Nie jest to ich debiutancki produkt, toteż przypuszczalnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe gry także stały się modne, choć ewidentnie nie w takim stopniu co King of Atlantis. Gra została wytworzona przeważnie na potrzeby strony BGO. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych bonusów, takich jak 30 no deposit free spins on selected slots.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć estetyka King of Atlantis

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim bazuje na Mythology co jest indywidualnym identyfikatorem typowym dla IGT. Jest to raczej stosunkowo rozpowszechniona tematyka, dlatego gros wielbicieli automatów będzie miała się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie sekundują nam w trakcie rozgrywki są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w kwestii większości różnych produktów.

King of Atlantis w momencie gry obraca 5 role i 40 linii wypłat. Mocno możliwe, że to jest istotnie jednym z czynników tak ogromnego sukcesu tej gry. Niemała liczba linii wypłat oddziałuje bowiem na relatywnie pospolite wygrane. Jest to również właściwość zawsze nadmieniana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł King of Atlantis. Następną często napomykaną rzeczą jest z kolei niemały próg jeśli idzie o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €25.

Korzystne uwarunkowania i zawrotne sposobności nagród w King of Atlantis

King of Atlantis ma się rozumieć nie może się zadowolić także bez jackpotów i wspomnianych już przedtem premii. Być może to formalność, ale lepiej wszelako wyróżnię to, że King of Atlantis rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, równocześnie z pociągającym gratisem jakim jest 30 no deposit free spins on selected slots, dopuszcza wygranie rzeczywiście dużych funduszy, przy kapce powodzenia nie wydając zbytnio wiele gotówki na zakłady!

Wyżej mówiłem o kilku różnorodnych zaletach automatu King of Atlantis. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wskażesz dokładnie King of Atlantis, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu ciężko zawyrokować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę także wskazywał wyboru tobie.