King Kong Fury – nasza opinia o tej zajmującej grze automatowej

3.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

W jaki sposób wykonać jak najsłynniejszą grę slotową, jest zadaniem każdego twórcy. Pomysłodawcy slotu King Kong Fury z pewnością sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co sądzę za najważniejszy bodziec pomyślności swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem zrobię wszystko, by trochę bardziej obadać tą grę i przemyśleć się gdzie tkwi jej wzlost. Zapraszam dlatego do przeczytania tego niedługiego tekstu.

King Kong Fury to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny produkt, dlatego pewnie mogłeś już przedtem przeczytać o tej nazwie. Ich pozostałe gry także okazały się rozchwytywan, jakkolwiek definitywnie nie w takim stopniu co King Kong Fury. Gra została wyprodukowana przeważnie na korzyść strony NetBet. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, przypominających 100% do 200 EUR.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka King Kong Fury

Ta gra w swojej myśli przewodniej w głównej mierze bierze za podstawę Movies co jest indywidualnym symbolem charakterystycznym Playtech. Jest to jednak stosunkowo pospolita symbolika, więc większość wielbicieli automatów będzie miała się swojsko. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku etapach po prostu niełatwo pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w trakcie gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w kwestii kilku różnych produktów.

King Kong Fury podczas rozgrywki używa 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Bardzo przypuszczalne, że to jest akurat jednym z czynników tak istotnego powodzenia tej gry. Spora ilość paylinesów wpływa bowiem na stosunkowo wszechobecne wygrane. Jest to też właściwość wielokrotnie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum albo pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa King Kong Fury. Kolejną nieustannie sygnalizowaną materią jest zaś duży limit jeśli chodzi o maksymalny szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €10.

Dochodowe uwarunkowania i duże perspektywy wygranych w King Kong Fury

King Kong Fury naturalnie nie może się obejść dodatkowo bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej premii. Być może to formalność, ale lepiej jednak zaznaczę, że King Kong Fury naprawdę posiada No jackpoty. Te, wraz z atrakcyjnym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, dopuszcza zdobycie rzeczywiście niemałych finansów, przy odrobinie powodzenia nie wykładając zbytnio dużo gotówki na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o paru przeróżnych pozytywach slotu King Kong Fury. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie King Kong Fury, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko zdecydować, jaka właściwość jest tą podstawową, zatem nie będę też narzucał wyboru tobie.