Jurassic Island – nasza wizja o tej fascynującej grze automatowej

4.4 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę automatową, jest celem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Jurassic Island bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zapytać, co uważają za podstawowy motyw powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast spróbuję nieco bardziej prześwietlić tą grę i zastanowić się gdzie spoczywa jej powodzenie. Zachęcam więc do przewertowania tego niedługiego tekstu.

Jurassic Island to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny twór, toteż przypuszczalnie mogłeś już uprzednio dowiedzieć się o tej nazwie. Ich inne gry również stały się znane, chociaż ewidentnie nie w takim stopniu co Jurassic Island. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek witryny Casino.com. To właśnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do świetnych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Jurassic Island

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim odwołuje się do Movies co jest swego rodzaju atrybutem typowym dla Playtech. Jest to zresztą relatywnie popularna symbolika, więc większość wielbicieli gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty audialne jakie pomagają nam w czasie gry są sympatyczne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w kwestii wielu innych tytułów.

Jurassic Island podczas gry kręci 5 bębnów i 25 linii wypłat. Wiele możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Znaczna ilość paylinesów ma wpływ bowiem na stosunkowo pospolite zwycięstwa. Jest to również cecha nieustannie wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada określenie Jurassic Island. Drugą często wzmiankowaną kwestią jest z kolei niemały próg jeśli chodzi o graniczy szczebel obstawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €5.

Korzystne warunki i zawrotne możliwości nagród w Jurassic Island

Jurassic Island ma się rozumieć nie jest w stanie się obejść ponadto bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Jurassic Island faktycznie posiada No jackpoty. Te, wespół z atrakcyjnym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie rzeczywiście dużych finansów, przy odrobince szczęścia nie wykładając nazbyt dużo zarobków na zakłady!

Wyżej mówiłem o wielu przeróżnych pozytywach automatu Jurassic Island. Każda tych wartości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako użytkownik wybierzesz dokładnie Jurassic Island, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście trudno rozstrzygnąć, która cecha jest tą główną, a więc nie będę także dyktował selekcji tobie.