Jungle Spirit – moja ocena o tej interesującej grze automatowej

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Autorzy automatu Jungle Spirit z pewnością sami zresztą nie spodziewali się, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najistotniejszy motor sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się trochę bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tkwi jej sukces. Namawiam dlatego do przewertowania tego krótkiego artykuły.

Jungle Spirit to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy produkt, dlatego przypuszczalnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej marce. Ich pozostałe gry także stały się modne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Jungle Spirit. Gra została wytworzona w szczególności na użytek witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do najdroższych gratisów, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Jungle Spirit

Ta gra w swojej myśli przewodniej przede wszystkim bierze za podstawę Jungle co jest indywidualnym identyfikatorem charakterystycznym NetEnt. Jest to zresztą dosyć powszechna tematyka, więc większość fanów gier hazardowych będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w wypadku kilku różnych publikacji.

Jungle Spirit w czasie gry obraca 5 role i 243 linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest akurat jednym z motywów tak ogromnego powodzenia tej gry. Pokaźna suma paylinesów przekłada się bowiem na dosyć wielokrotne zwycięstwa. Jest to też cecha zawsze wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Jungle Spirit. Następną często wspominaną rzeczą jest z kolei niemały próg jeśli idzie o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast ustanowiony został na €50.

Korzystne uwarunkowania i ogromne perspektywy zwycięstw w Jungle Spirit

Jungle Spirit ma się rozumieć nie może się obejść ponadto bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Jungle Spirit istotnie używa No jackpoty. Te, równocześnie z fascynującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie rzeczywiście pokaźnych pieniędzy, przy kapce farta nie wykładając nazbyt wiele bilionu na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o kilku różnorodnych pozytywach automatu Jungle Spirit. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako klient obierzesz właśnie Jungle Spirit, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, która cecha jest tą najlepszą, a więc nie będę też dyktował selekcji tobie.