Jungle Jim – El Dorado – nasza ocena o tej interesującej grze automatowej

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wykonać jak najsłynniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy automatu Jungle Jim – El Dorado bez wątpienia sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za najważniejszy powód powodzenia swojej gry, sądzę, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się ciut bardziej obadać tą grę i rozpatrzyć się w czym tkwi jej powodzenie. Zachęcam dlatego do przewertowania tego zwięzłego utworu.

Jungle Jim – El Dorado to gra wymyślona przez Microgaming. Nie jest to ich debiutancki twór, dlatego niewykluczone, że mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej nazwie. Ich pozostałe gry również okazały się modne, aczkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Jungle Jim – El Dorado. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na korzyść witryny Royal Panda. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych premii, jak na przykład 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie stylistyka Jungle Jim – El Dorado

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie bierze za podstawę History co jest swego rodzaju identyfikatorem rozpoznawczym Microgaming. Jest to jednak dość popularna tematyka, dlatego większość fanów slotów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w czasie gry są miłe i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dokonuje w razie większości różnych gier.

Jungle Jim – El Dorado podczas rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 25 linii wypłat. Wiele możliwe, że to jest istotnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Duża suma paylinesów ma wpływ bowiem na całkiem pospolite zwycięstwa. Jest to także własność wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Jungle Jim – El Dorado. Drugą nieustannie sygnalizowaną sprawą jest z kolei wysoki próg jeśli idzie o ostateczny poziom obstawianego zakładu. Ten zaś usytuowany został na €10.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne możliwości zwycięstw w Jungle Jim – El Dorado

Jungle Jim – El Dorado oczywiście nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i wspomnianych już poprzednio bonusów. Być może to formalność, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Jungle Jim – El Dorado naprawdę używa No jackpoty. Te, wraz z interesującym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, dopuszcza zdobycie istotnie niebagatelnych pieniędzy, przy odrobinie pomyślności nie wydając zanadto sporo zarobków na zakłady!

Powyżej wspomniałem o kilku rozlicznych plusach automatu Jungle Jim – El Dorado. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Jungle Jim – El Dorado, a nie automat konkurencji. Mnie samemu trudno zawyrokować, która cecha jest tą najlepszą, zatem nie będę też nakazywał wyboru tobie.