Jungle Giants – nasza opinia o tej pociągającej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykonać jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Autorzy gry Jungle Giants najprawdopodobniej sami nawet nie byli świadomi, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich podpytać, co biorą za najważniejszy powód sukcesu swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem dołożę starań, aby nieco bardziej przeanalizować tą grę i zastanowić się w którym miejscu spoczywa jej sukces. Namawiam więc do odczytania tego krótkiego utworu.

Jungle Giants to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, więc przypuszczalnie mogłeś już wcześniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne sloty także okazały się popularne, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Jungle Giants. Gra została wytworzona przede wszystkim na użytek kasyna Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć stylistyka Jungle Giants

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim bazuje na Jungle co jest unikalnym identyfikatorem typowym dla Playtech. Jest to raczej dość pospolita symbolika, dlatego lwia cześć fanów slotów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po kilku etapach wręcz niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie pomagają nam podczas rozgrywki są miłe i nie irytują nam uszu jak to się dokonuje w przypadku wielu różnych tytułów.

Jungle Giants podczas gry obraca 5 kołowrotków i 50 linii wypłat. Istotnie przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Niemała ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na stosunkowo częste powodzenia. Jest to też wartość zawsze wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – zostaje wspomniana tytuł Jungle Giants. Następną nieustannie sygnalizowaną rzeczą jest z kolei wielki próg jeśli idzie o ostateczny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €100.

Zyskowne warunki i ogromne perspektywy nagród w Jungle Giants

Jungle Giants oczywiście nie może się zadowolić także bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej bonusów. Być może to oczywistość, ale lepiej wszelako uwydatnię, że Jungle Giants rzeczywiście posiada No jackpoty. Te, razem z nęcącym bonusem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, umożliwia wygranie istotnie dużych finansów, przy kapce farta nie wykładając nazbyt dużo bilionu na zakłady!

Powyżej mówiłem o wielu przeróżnych plusach slotu Jungle Giants. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie właśnie Jungle Giants, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście ciężko zawyrokować, jaka cecha jest tą podstawową, a więc nie będę również nakazywał wyboru tobie.