Joker’s Jewels – nasza opinia o tej zajmującej grze slotowej

4.4 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak wykonać jak najlepszą grę slotową, jest dylematem każdego producenta. Pomysłodawcy automatu Joker’s Jewels z pewnością sami zresztą nie wiedzieli, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co sądzę za główny motyw powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś spróbuję nieco bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się w którym miejscu spoczywa jej wzlost. Namawiam dlatego do przewertowania tego zwięzłego opisu.

Joker’s Jewels to gra utworzona przez Pragmatic Play. Nie jest to ich inicjalny produkt, zatem przypuszczalnie mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe automaty też stały się modne, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Joker’s Jewels. Gra została wytworzona w szczególności na potrzeby strony NetBet. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do najlepszych bonusów, przypominających 100% do 200 EUR.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka Joker’s Jewels

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze bierze za podstawę Gambling co jest swego rodzaju atrybutem typowym dla Pragmatic Play. Jest to raczej dość pospolita tematyka, dlatego większość wielbicieli automatów będzie czuła się swojsko. Muzyka jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie akompaniują nam w ciągu gry są fajne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w razie kilku innych gier.

Joker’s Jewels podczas gry kręci 5 role i 5 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest istotnie jednym z motorów tak ogromnego powodzenia tej gry. Niemała ilość linii wypłat przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne triumfy. Jest to ponadto własność nieustannie wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Joker’s Jewels. Drugą najczęściej wspominaną kwestią jest zaś znaczny pułap jeśli chodzi o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €25.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa nagród w Joker’s Jewels

Joker’s Jewels ma się rozumieć nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i przytaczanych już powyżej gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej mimo wszystko uwydatnię, że Joker’s Jewels naprawdę używa No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym gratisem którym jest 100% do 200 EUR, pozwala na wygranie faktycznie niebagatelnych finansów, przy odrobince farta nie wydatkując zbyt dużo gotówki na zakłady!

Powyżej pisałem o kilku rozlicznych przymiotach slotu Joker’s Jewels. Każda tych cech mogłaby być teoretycznie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Joker’s Jewels, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, która właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę również nakazywał selekcji tobie.