Joker Strike – nasza ocena o tej fascynującej grze slotowej

4.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy slotu Joker Strike najprawdopodobniej sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program podbije świat. Gdyby ich zapytać, co uważają za główny motor powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bliżej przeanalizować tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej wzlost. Nakłaniam dlatego do odczytania tego lakonicznego utworu.

Joker Strike to gra wymyślona przez Quickspin. Nie jest to ich debiutancki wytwór, więc pewnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej marce. Ich inne automaty także okazały się rozchwytywan, chociaż definitywnie nie w takim stopniu co Joker Strike. Gra została zrealizowana w szczególności na potrzeby kasyna BGO. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy mieć przystęp do bardzo dobrych premii, podobnych do 10 darmowych spinów bez depozytu.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę estetyka Joker Strike

Ta gra w swojej esencji głównie bierze za podstawę Gambling co jest indywidualnym symbolem reprezentacyjnym Quickspin. Jest to raczej stosunkowo powszechna tematyka, dlatego lwia cześć amatorów slotów będzie czuła się swobodnie. Muzyka jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu nie sposób uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie sekundują nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w kwestii większości różnych gier.

Joker Strike podczas rozgrywki obraca 5 bębnów i 10 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak dużego sukcesu tej gry. Znaczna suma paylinesów wpływa bowiem na całkiem wielokrotne wygrane. Jest to ponadto właściwość zawsze wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – zostaje wspomniana określenie Joker Strike. Następną często wspominaną kwestią jest z kolei duży próg jeśli chodzi o najwyższy szczebel obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany jest na €50.

Dochodowe uwarunkowania i ogromne możliwości nagród w Joker Strike

Joker Strike oczywiście nie jest w stanie się zadowolić także bez jackpotów i wymienianych już powyżej bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej wszelako zaznaczę, że Joker Strike faktycznie posiada No jackpoty. Te, równocześnie z atrakcyjnym bonusem jakim jest 10 darmowych spinów bez depozytu, umożliwia wygranie rzeczywiście pokaźnych pieniędzy, przy krztynie farta nie wykładając zbytnio wiele bilionu na zakłady!

Wyżej wspomniałem o wielu przeróżnych zaletach gry Joker Strike. Każda tych wartości mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako klient wskażesz dokładnie Joker Strike, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście ciężko uzgodnić, która cecha jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę też nakazywał selekcji tobie.