Jimi Hendrix – nasza ocena o tej pociągającej grze automatowej

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wykreować jak najpopularniejszą grę automatową, jest celem każdego producenta. Kreatorzy automatu Jimi Hendrix z pewnością sami nawet nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co uważają za najistotniejszy motyw pomyślności swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast dołożę starań, aby ciut bardziej obadać tą grę i pomyśleć się w czym tkwi jej powodzenie. Namawiam dlatego do odczytania tego zwięzłego artykuły.

Jimi Hendrix to gra utworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy twór, zatem zapewne mogłeś już przedtem usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe gry też stały się znane, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu jak Jimi Hendrix. Gra została wyprodukowana w szczególności na użytek witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich witrynie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy mieć przystęp do świetnych bonusów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale absorbująca estetyka Jimi Hendrix

Ta gra w swojej tematyce głównie odwołuje się do Music co jest indywidualnym symbolem typowym dla NetEnt. Jest to jednak dosyć powszechna symbolika, więc większość amatorów automatów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po paru etapach po prostu ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam w trakcie zmaganie są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się zdarza w kwestii większości innych gier.

Jimi Hendrix podczas rozgrywki wykorzystuje 5 kołowrotków i 20 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest akurat jednym z czynników tak wielkiego sukcesu tej gry. Duża suma linii wypłat oddziałuje bowiem na stosunkowo częste triumfy. Jest to również właściwość zawsze nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Jimi Hendrix. Drugą wielokrotnie wspominaną rzeczą jest zaś wysoki próg jeśli chodzi o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony został na €50.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne możliwości wygranych w Jimi Hendrix

Jimi Hendrix ma się rozumieć nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i wymienianych już poprzednio premii. Być może to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko uwydatnię, że Jimi Hendrix naprawdę używa No jackpoty. Te, razem z fascynującym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie faktycznie pokaźnych funduszy, przy krztynie uśmiechu losu nie wydatkując zbytnio dużo gotówki na zakłady!

Wyżej pisałem o paru rozmaitych zaletach automatu Jimi Hendrix. Każda tych wartości może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Jimi Hendrix, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo rozstrzygnąć, która właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę także narzucał selekcji tobie.