Jewel Heist – nasza ocena o tej interesującej grze slotowej

4.1 /5
100% do 200 EUR Play Now

To jak wykonać jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Inspiratorzy gry Jewel Heist z pewnością sami zresztą nie spodziewali się, że ich produkt odniesie taki sukces. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za podstawowy motor pomyślności swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by nieco bardziej obadać tą grę i rozpatrzyć się gdzie znajduje się jej powodzenie. Namawiam dlatego do odczytania tego zwięzłego tekstu.

Jewel Heist to gra opracowana przez Magnet Gaming. Nie jest to ich początkowy produkt, toteż niewykluczone, że mogłeś już wcześniej przeczytać o tej marce. Ich pozostałe automaty też okazały się popularne, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Jewel Heist. Gra została stworzona w szczególności na potrzeby kasyna NetBet. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać przystęp do świetnych premii, podobnych do 100% do 200 EUR.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Jewel Heist

Ta gra w swojej tematyce szczególnie odwołuje się do Gambling co jest indywidualnym znakiem rozpoznawczym Magnet Gaming. Jest to raczej dosyć pospolita tematyka, więc większość fanów gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wprost niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie towarzyszą nam w ciągu zmaganie są miłe i nie podrażniają nam uszu jak to się zdarza w przypadku kilku innych publikacji.

Jewel Heist w czasie rozgrywki obraca 5 bębnów i 17 linii wypłat. Mocno prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Pokaźna liczba linii wypłat ma wpływ bowiem na całkiem wielokrotne triumfy. Jest to również cecha najczęściej wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana określenie Jewel Heist. Następną najczęściej napomykaną sprawą jest z kolei duży pułap jeśli idzie o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony został na €100.

Opłacalne uwarunkowania i wielkie sposobności zwycięstw w Jewel Heist

Jewel Heist oczywiście nie jest w stanie się zadowolić poza tym bez jackpotów i przytaczanych już wcześniej bonusów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że Jewel Heist istotnie ma Yes jackpoty. Te, wraz z interesującym bonusem jakim jest 100% do 200 EUR, daje szansę na zyskanie naprawdę dużych funduszy, przy odrobince farta nie wydając zbyt wiele bilionu na zakłady!

Powyżej notowałem o wielu przeróżnych walorach gry Jewel Heist. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako użytkownik wybierzesz właśnie Jewel Heist, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu trudno zawyrokować, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę również wskazywał wyboru tobie.