Jekyll & Hyde – nasza opinia o tej fascynującej grze slotowej

3.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Autorzy gry Jekyll & Hyde najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich twór tak bardzo się uda. Gdyby ich zagadnąć, co odbierają za główny bodziec sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast spróbuję ciut bliżej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w którym miejscu spoczywa jej pomyślność. Namawiam dlatego do przeczytania tego lakonicznego artykuły.

Jekyll & Hyde to gra opracowana przez Microgaming. Nie jest to ich debiutancki twór, więc zapewne mogłeś już uprzednio usłyszeć o tej nazwie. Ich inne automaty również stały się modne, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Jekyll & Hyde. Gra została wyprodukowana przede wszystkim na użytek witryny BGO. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy mieć dojście do najdroższych bonusów, podobnych do 24 no deposit free spins on selected slots.

Prosta, ale przyciągająca uwagę estetyka Jekyll & Hyde

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim bierze za podstawę Movies co jest swego rodzaju atrybutem reprezentacyjnym Microgaming. Jest to raczej relatywnie powszechna tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli slotów będzie czuła się znajomo. Muzyka jest ciekawa i nawet wpada w ucho. Po paru rozgrywkach wprost trudno wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie rozdrażniają nam uszu jak to się odbywa w wypadku większości dalszych gier.

Jekyll & Hyde w momencie rozgrywki używa 5 kołowrotków i 243 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest akurat jednym z powodów tak istotnego powodzenia tej gry. Duża ilość paylinesów wpływa bowiem na całkiem pospolite powodzenia. Jest to dodatkowo wartość zawsze odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod recenzją – pada określenie Jekyll & Hyde. Następną często wspominaną kwestią jest zaś niemały próg jeśli chodzi o ostateczny poziom stawianego zakładu. Ten zaś usytuowany został na €5.

Zyskowne uwarunkowania i wielkie perspektywy triumfów w Jekyll & Hyde

Jekyll & Hyde naturalnie nie może się obejść także bez jackpotów i przytaczanych już przedtem gratisów. Zapewne to formalność, ale lepiej jednakże podkreślę, że Jekyll & Hyde naprawdę ma No jackpoty. Te, wespół z pociągającym bonusem jakim jest 24 no deposit free spins on selected slots, pozwala na wygranie faktycznie niemałych funduszy, przy odrobinie pomyślności nie wydając zbytnio dużo bilionu na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o wielu przeróżnych pozytywach slotu Jekyll & Hyde. Każda tych wartości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako hazardzista obierzesz właśnie Jekyll & Hyde, a nie slot konkurencji. Mnie samemu niełatwo zawyrokować, jaka właściwość jest tą podstawową, a więc nie będę również narzucał wyboru tobie.