Jack Hammer 2 – moja wizja o tej fascynującej grze slotowej

3.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak wykreować jak najsłynniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy automatu Jack Hammer 2 zapewne sami zresztą nie spodziewali się, że ich gra podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za najistotniejszy powód sukcesu swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby nieco bardziej zanalizować tą grę i przemyśleć się w czym spoczywa jej pomyślność. Zapraszam więc do przewertowania tego krótkiego utworu.

Jack Hammer 2 to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy wytwór, dlatego zapewne mogłeś już do tej pory przeczytać o tej marce. Ich pozostałe sloty także stały się rozchwytywan, jakkolwiek ewidentnie nie w takim stopniu co Jack Hammer 2. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby kasyna BGO. To właśnie najoptymalniej na ich stronie zapoznać się z tym tytułem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych premii, podobnych do 26 no deposit free spins on selected slots.

Prosta, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Jack Hammer 2

Ta gra w swojej esencji w głównej mierze bazuje na Comics co jest swego rodzaju symbolem charakterystycznym NetEnt. Jest to raczej dosyć rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć amatorów automatów będzie czuła się jak w domu. Muzyka jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po paru turach wręcz niełatwo wyrzucić ją z głowy. Efekty dźwiękowe jakie towarzyszą nam podczas zmaganie są sympatyczne i nie podrażniają nam uszu jak to się odbywa w wypadku paru innych produktów.

Jack Hammer 2 w momencie rozgrywki używa 5 kołowrotków i 50 paylinesów. Dalece przypuszczalne, że to jest akurat jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Niemała liczba paylinesów ma wpływ bowiem na względnie wielokrotne triumfy. Jest to także wartość wielokrotnie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod artykułem – pada tytuł Jack Hammer 2. Kolejną często napomykaną rzeczą jest z kolei znaczny pułap jeśli idzie o ostateczny stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €2.5.

Zyskowne uwarunkowania i ogromne możliwości nagród w Jack Hammer 2

Jack Hammer 2 naturalnie nie jest w stanie się obyć także bez jackpotów i przytaczanych już poprzednio gratisów. Być może to oczywistość, ale lepiej jednakże uwydatnię, że Jack Hammer 2 istotnie posiada No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym bonusem którym jest 26 no deposit free spins on selected slots, dopuszcza zyskanie rzeczywiście pokaźnych finansów, przy odrobinie powodzenia nie wykładając nazbyt sporo bilionu na zakłady!

Wcześniej pisałem o wielu przeróżnych przymiotach slotu Jack Hammer 2. Każda tych właściwości mogłaby być teoretycznie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik obierzesz dokładnie Jack Hammer 2, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zawyrokować, jaka cecha jest tą podstawową, zatem nie będę również nakazywał selekcji tobie.