Jack and the Beanstalk – nasza wizja o tej pociągającej grze automatowej

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy gry Jack and the Beanstalk bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich gra tak bardzo się uda. Gdyby ich zapytać, co uważają za najistotniejszy motyw sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja tymczasem dołożę starań, aby ciut bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się w czym tkwi jej sukces. Nakłaniam dlatego do przeczytania tego zwięzłego artykuły.

Jack and the Beanstalk to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich początkowy produkt, więc niewykluczone, że mogłeś już do tej pory przeczytać o tej firmie. Ich inne gry też okazały się modne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Jack and the Beanstalk. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby kasyna Casino.com. To właśnie najkorzystniej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale absorbująca stylistyka Jack and the Beanstalk

Ta gra w swojej esencji szczególnie odwołuje się do Fairy Tale co jest charakterystycznym znakiem typowym dla NetEnt. Jest to jednak stosunkowo powszechna symbolika, więc gros fanów slotów będzie miała się swojsko. Kompozycja muzyczna jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po kilku turach wręcz niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie sekundują nam w czasie gry są fajne i nie podrażniają nam uszu jak to się dokonuje w przypadku wielu dalszych gier.

Jack and the Beanstalk podczas rozgrywki obraca 5 bębnów i 20 paylinesów. Wiele możliwe, że to jest istotnie jednym z motywów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Duża liczba linii wypłat wpływa bowiem na stosunkowo liczbe powodzenia. Jest to także cecha wielokrotnie przypominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej lub pod artykułem – pada nazwa Jack and the Beanstalk. Drugą najczęściej sygnalizowaną materią jest z kolei duży próg jeśli idzie o maksymalny poziom obstawianego zakładu. Ten z kolei umieszczony jest na €2.5.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne sposobności zwycięstw w Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wspomnianych już wcześniej premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednakże podkreślę, że Jack and the Beanstalk istotnie posiada No jackpoty. Te, równocześnie z nęcącym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie naprawdę niebagatelnych funduszy, przy krztynie szczęścia nie wykładając zanadto dużo zarobków na zakłady!

Powyżej mówiłem o kilku rozlicznych zaletach automatu Jack and the Beanstalk. Każda tych właściwości może być przypuszczalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wskażesz właśnie Jack and the Beanstalk, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu ciężko uzgodnić, która właściwość jest tą pierwszorzędną, a więc nie będę także dyktował wyboru tobie.