Irish Luck – nasza ocena o tej pasjonującej grze slotowej

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najpopularniejszą grę automatową, jest zagadką każdego twórcy. Kreatorzy gry Irish Luck zapewne sami nawet nie zdawali sobie sprawy, że ich gra zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co uważają za podstawowy motor powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś dołożę starań, aby ciut bliżej obadać tą grę i pomyśleć się w którym miejscu znajduje się jej sukces. Zapraszam dlatego do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Irish Luck to gra stworzona przez Playtech. Nie jest to ich inicjalny wytwór, toteż przypuszczalnie mogłeś już uprzednio przeczytać o tej marce. Ich inne gry również okazały się znane, chociaż wyraźnie nie w takim stopniu co Irish Luck. Gra została stworzona w szczególności na potrzeby witryny Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać przystęp do bardzo dobrych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Irish Luck

Ta gra w swojej symbolice szczególnie bierze za podstawę Irish co jest unikalnym znakiem charakterystycznym Playtech. Jest to zresztą dosyć pospolita symbolika, dlatego gros amatorów automatów będzie czuła się jak w domu. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru turach wprost nie sposób uwolnić się od niej. Efekty foniczne jakie sekundują nam w czasie zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w razie paru różnych gier.

Irish Luck podczas rozgrywki używa 5 bębnów i 30 linii wypłat. Wiele przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z powodów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Pokaźna suma paylinesów rzutuje bowiem na całkiem wielokrotne wygrane. Jest to również cecha wielokrotnie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod artykułem – zostaje wspomniana nazwa Irish Luck. Następną często wspominaną sprawą jest zaś wielki limit jeśli idzie o ostateczny stopień obstawianego zakładu. Ten zaś ulokowany został na €25.

Opłacalne warunki i zawrotne sposobności wygranych w Irish Luck

Irish Luck oczywiście nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i wymienianych już wcześniej premii. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej jednak uwydatnię, że Irish Luck istotnie posiada No jackpoty. Te, wraz z zachęcającym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę poważnych funduszy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydając nadmiernie sporo pieniędzy na zakłady!

Powyżej wspomniałem o wielu rozlicznych walorach automatu Irish Luck. Każda tych wartości może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient upatrzysz sobie dokładnie Irish Luck, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu nielekko zawyrokować, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę także dyktował selekcji tobie.