Ice Cave – moja ocena o tej pasjonującej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego producenta. Kreatorzy slotu Ice Cave bez wątpienia sami zresztą nie wiedzieli, że ich program zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co sądzę za najistotniejszy powód powodzenia swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by nieco bardziej obadać tą grę i przemyśleć się w czym spoczywa jej wzlost. Namawiam dlatego do przestudiowania tego zwięzłego opisu.

Ice Cave to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, więc pewnie mogłeś już wcześniej usłyszeć o tej nazwie. Ich pozostałe sloty także stały się popularne, choć ewidentnie nie w takim stopniu co Ice Cave. Gra została stworzona przede wszystkim na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dostęp do bardzo dobrych premii, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale zapadająca w pamięć stylistyka Ice Cave

Ta gra w swojej tematyce w głównej mierze opiera się na Animals co jest unikalnym znakiem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dość pospolita tematyka, dlatego lwia cześć fanów gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Muzyka jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po paru turach po prostu trudno uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam podczas gry są przyjemne i nie podrażniają nam uszu jak to się odbywa w kwestii kilku różnych produktów.

Ice Cave w momencie rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Mocno prawdopodobne, że to jest akurat jednym z powodów tak wielkiego sukcesu tej gry. Niemała ilość paylinesów przekłada się bowiem na względnie liczbe triumfy. Jest to dodatkowo własność wielokrotnie wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – zostaje wspomniana nazwa Ice Cave. Drugą najczęściej sygnalizowaną sprawą jest z kolei duży limit jeśli idzie o graniczy poziom stawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony został na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i zawrotne prawdopodobieństwa triumfów w Ice Cave

Ice Cave oczywiście nie może się obejść także bez jackpotów i wspomnianych już uprzednio bonusów. Możliwe, że to oczywistość, ale lepiej mimo wszystko wyróżnię to, że Ice Cave faktycznie posiada No jackpoty. Te, wraz z atrakcyjnym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie naprawdę poważnych pieniędzy, przy odrobinie farta nie wydając zbyt sporo pieniędzy na zakłady!

Wcześniej mówiłem o kilku przeróżnych przymiotach automatu Ice Cave. Każda tych cech może być przypuszczalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Ice Cave, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście trudno rozstrzygnąć, jaka właściwość jest tą główną, a więc nie będę także wskazywał wyboru tobie.