Hot Shots – nasza opinia o tej pociągającej grze automatowej

3.9 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak stworzyć jak najmodniejszą grę automatową, jest zagadką każdego producenta. Autorzy gry Hot Shots najprawdopodobniej sami nawet nie wiedzieli, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich podpytać, co sądzę za główny motor sukcesu swojej gry, sądzę, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem spróbuję ciut bliżej prześwietlić tą grę i zastanowić się gdzie spoczywa jej wzlost. Zapraszam dlatego do przewertowania tego lakonicznego artykuły.

Hot Shots to gra opracowana przez Microgaming. Nie jest to ich początkowy wytwór, zatem przypuszczalnie mogłeś już dawniej usłyszeć o tej firmie. Ich pozostałe sloty także okazały się znane, choć zdecydowanie nie w takim stopniu co Hot Shots. Gra została stworzona przeważnie na użytek strony BGO. To właśnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najlepszych bonusów, jak na przykład 10 darmowych spinów bez depozytu.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę tematyka Hot Shots

Ta gra w swojej tematyce szczególnie bazuje na Movies co jest indywidualnym atrybutem charakterystycznym Microgaming. Jest to zresztą dość rozpowszechniona tematyka, dlatego lwia cześć wielbicieli slotów będzie czuła się swobodnie. Kompozycja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach wręcz nie sposób odpędzić ją od siebie. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam podczas rozgrywki są miłe i nie szarpią nam uszu jak to się odbywa w razie kilku innych gier.

Hot Shots w czasie rozgrywki obraca 5 bębnów i 9 paylinesów. Mocno możliwe, że to jest właśnie jednym z motorów tak istotnego sukcesu tej gry. Duża ilość linii wypłat przekłada się bowiem na względnie liczbe triumfy. Jest to także właściwość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod recenzją – zostaje wspomniana tytuł Hot Shots. Drugą najczęściej sygnalizowaną rzeczą jest z kolei duży limit jeśli idzie o najwyższy poziom obstawianego zakładu. Ten tymczasem ustanowiony został na €25.

Opłacalne warunki i zawrotne prawdopodobieństwa nagród w Hot Shots

Hot Shots naturalnie nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednakże zaznaczę, że Hot Shots naprawdę posiada No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym gratisem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, dopuszcza zdobycie naprawdę poważnych finansów, przy odrobince powodzenia nie wydając nazbyt dużo zarobków na zakłady!

Powyżej notowałem o kilku przeróżnych przymiotach automatu Hot Shots. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako hazardzista wybierzesz właśnie Hot Shots, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę także narzucał selekcji tobie.