Hook Heroes – nasza opinia o tej interesującej grze slotowej

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najmodniejszą grę slotową, jest dylematem każdego wytwórcy. Autorzy slotu Hook Heroes najprawdopodobniej sami zresztą nie byli świadomi, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co biorą za najistotniejszy motyw pomyślności swojej gry, uważam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja zaś spróbuję ciut bardziej przeanalizować tą grę i rozpatrzyć się w czym spoczywa jej wzlost. Zachęcam dlatego do przewertowania tego krótkiego tekstu.

Hook Heroes to gra stworzona przez NetEnt. Nie jest to ich pierwszy produkt, toteż pewnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe gry też okazały się znane, jakkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Hook Heroes. Gra została wyprodukowana głównie na korzyść witryny Casino.com. To dokładnie najkorzystniej na ich witrynie zaznajomić się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych bonusów, jak na przykład 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale wywołująca zainteresowanie estetyka Hook Heroes

Ta gra w swojej tematyce przede wszystkim opiera się na Pirates co jest swego rodzaju atrybutem charakterystycznym NetEnt. Jest to zresztą stosunkowo popularna symbolika, dlatego gros fanów automatów będzie czuła się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i nawet wpada w ucho. Po paru etapach wprost nie sposób wyrzucić ją z głowy. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w czasie zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się dzieje w kwestii wielu różnych tytułów.

Hook Heroes podczas gry kręci 5 kołowrotków i 20 paylinesów. Istotnie prawdopodobne, że to jest istotnie jednym z powodów tak istotnego sukcesu tej gry. Spora suma paylinesów ma wpływ bowiem na relatywnie częste wygrane. Jest to ponadto własność nieustannie odnotowywana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod publikacją – pada nazwa Hook Heroes. Kolejną często napomykaną rzeczą jest zaś wielki limit jeśli idzie o graniczy szczebel obstawianego zakładu. Ten natomiast ulokowany został na €5.

Opłacalne warunki i ogromne perspektywy zwycięstw w Hook Heroes

Hook Heroes ma się rozumieć nie może się zadowolić ponadto bez jackpotów i wymienianych już uprzednio premii. Możliwe, że to formalność, ale lepiej wszelako podkreślę, że Hook Heroes rzeczywiście używa No jackpoty. Te, razem z pociągającym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie istotnie niemałych funduszy, przy kapce pomyślności nie wydając nazbyt sporo bilionu na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o kilku rozlicznych walorach automatu Hook Heroes. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą najlepszą, która przesądzi, że ty jako klient upatrzysz sobie właśnie Hook Heroes, a nie towar konkurencji. Mnie osobiście nielekko zdecydować, jaka właściwość jest tą sztandarową, zatem nie będę także nakazywał wyboru tobie.