Himalayas – Roof of the World – moja wizja o tej zajmującej grze automatowej

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

W jaki sposób wymyślić jak najlepszą grę slotową, jest celem każdego producenta. Inspiratorzy slotu Himalayas – Roof of the World z pewnością sami zresztą nie spodziewali się, że ich produkt podbije świat. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za główny bodziec sukcesu swojej gry, mniemam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast spróbuję ciut bardziej prześwietlić tą grę i rozpatrzyć się w czym tai się jej pomyślność. Namawiam dlatego do przewertowania tego zwięzłego utworu.

Himalayas – Roof of the World to gra stworzona przez Barcrest. Nie jest to ich początkowy produkt, więc przypuszczalnie mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej firmie. Ich inne sloty także stały się modne, aczkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu co Himalayas – Roof of the World. Gra została zrealizowana w szczególności na użytek kasyna Royal Panda. To dokładnie najkorzystniej na ich stronie zaznajomić się z tym slotem, gdzie będziemy posiadać dojście do świetnych premii, takich jak 10 darmowych spinów bez depozytu.

Prosta, ale absorbująca stylistyka Himalayas – Roof of the World

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim opiera się na Fun co jest unikalnym atrybutem typowym dla Barcrest. Jest to jednak relatywnie rozpowszechniona symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie czuła się znajomo. Muzyka jest atrakcyjna i nawet wpada w ucho. Po kilku rundach wręcz ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty foniczne jakie pomagają nam podczas rozgrywki są przyjemne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się zdarza w wypadku paru dalszych tytułów.

Himalayas – Roof of the World podczas rozgrywki kręci 5 kołowrotków i 100 paylinesów. Dalece prawdopodobne, że to jest właśnie jednym z powodów tak wielkiego powodzenia tej gry. Pokaźna suma paylinesów wpływa bowiem na dosyć częste zwycięstwa. Jest to ponadto właściwość wielokrotnie wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Himalayas – Roof of the World. Kolejną najczęściej napomykaną kwestią jest zaś wielki próg jeśli idzie o najwyższy stopień stawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany został na €1.

Zyskowne uwarunkowania i zawrotne perspektywy nagród w Himalayas – Roof of the World

Himalayas – Roof of the World ma się rozumieć nie może się obejść poza tym bez jackpotów i przytaczanych już powyżej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednak podkreślę, że Himalayas – Roof of the World faktycznie ma No jackpoty. Te, wraz z fascynującym bonusem jakim jest 10 darmowych spinów bez depozytu, daje szansę na zdobycie rzeczywiście niebagatelnych pieniędzy, przy kapce szczęścia nie wydając zbyt sporo zarobków na zakłady!

Wyżej mówiłem o paru rozlicznych pozytywach slotu Himalayas – Roof of the World. Każda tych właściwości może być potencjalnie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista wskażesz dokładnie Himalayas – Roof of the World, a nie tytuł konkurencji. Mnie osobiście niełatwo zdecydować, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę również dyktował selekcji tobie.