Haunted House – nasza ocena o tej pociągającej grze slotowej

4.4 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najpopularniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Pomysłodawcy automatu Haunted House najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich twór odniesie taki sukces. Gdyby ich podpytać, co biorą za główny powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast dołożę starań, aby nieco bliżej przestudiować tą grę i rozpatrzyć się gdzie tkwi jej sukces. Namawiam więc do przewertowania tego niedługiego opisu.

Haunted House to gra wymyślona przez microgaming. Nie jest to ich początkowy wytwór, toteż przypuszczalnie mogłeś już dawniej dowiedzieć się o tej firmie. Ich pozostałe sloty także stały się popularne, aczkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu jak Haunted House. Gra została wytworzona przeważnie na potrzeby kasyna Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zaznajomić się z tym automatem, gdzie będziemy mieć dostęp do najdroższych premii, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Nieskomplikowana, ale absorbująca konwencja Haunted House

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze odwołuje się do Ghosts co jest swego rodzaju symbolem typowym dla microgaming. Jest to jednak dość powszechna tematyka, więc gros miłośników automatów będzie miała się znajomo. Ilustracja muzyczna jest intrygująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rundach po prostu trudno uwolnić się od niej. Efekty akustyczne jakie akompaniują nam w czasie zmaganie są fajne i nie rozdrażniają nam uszu jak to się dzieje w wypadku paru innych tytułów.

Haunted House w momencie rozgrywki wykorzystuje 5 role i 20 linii wypłat. Dalece przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z powodów tak dużego sukcesu tej gry. Pokaźna liczba paylinesów wpływa bowiem na dosyć wielokrotne zwycięstwa. Jest to także własność stale nadmieniana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod artykułem – pada tytuł Haunted House. Kolejną często napomykaną materią jest z kolei duży limit jeśli chodzi o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten natomiast usytuowany został na €100.

Zyskowne uwarunkowania i ogromne możliwości triumfów w Haunted House

Haunted House naturalnie nie jest w stanie się obejść także bez jackpotów i wymienianych już wcześniej gratisów. Zapewne to oczywistość, ale lepiej wszelako zaakcentuję, że Haunted House rzeczywiście ma No jackpoty. Te, wespół z zachęcającym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zyskanie rzeczywiście dużych finansów, przy krztynie szczęścia nie wydając zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Wcześniej wspomniałem o paru rozlicznych pozytywach gry Haunted House. Każda tych cech mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako użytkownik upatrzysz sobie dokładnie Haunted House, a nie slot konkurencji. Mnie samemu nielekko uzgodnić, która cecha jest tą sztandarową, zatem nie będę również narzucał selekcji tobie.