Guns’n’Roses – nasza opinia o tej fascynującej grze slotowej

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób stworzyć jak najsłynniejszą grę automatową, jest dylematem każdego producenta. Kreatorzy automatu Guns’n’Roses zapewne sami zresztą nie wiedzieli, że ich gra podbije świat. Gdyby ich spytać, co sądzę za podstawowy powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby rozwiązania. Ja natomiast zrobię wszystko, by trochę bardziej przeanalizować tą grę i przemyśleć się w czym tai się jej wzlost. Zapraszam więc do przestudiowania tego krótkiego utworu.

Guns’n’Roses to gra wymyślona przez NetEnt. Nie jest to ich inicjalny twór, więc przypuszczalnie mogłeś już wcześniej przeczytać o tej firmie. Ich inne sloty też okazały się znane, jakkolwiek zdecydowanie nie w takim stopniu jak Guns’n’Roses. Gra została wytworzona w szczególności na korzyść kasyna Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do bardzo dobrych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale absorbująca tematyka Guns’n’Roses

Ta gra w swojej esencji przede wszystkim opiera się na Music co jest unikalnym znakiem charakterystycznym NetEnt. Jest to zresztą dosyć rozpowszechniona symbolika, więc gros wielbicieli gier hazardowych będzie miała się swojsko. Muzyka jest atrakcyjna i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach po prostu ciężko uwolnić się od niej. Efekty dźwiękowe jakie sekundują nam w czasie gry są sympatyczne i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie większości dalszych tytułów.

Guns’n’Roses podczas rozgrywki obraca 5 bębnów i 20 linii wypłat. Bardzo możliwe, że to jest istotnie jednym z czynników tak dużego powodzenia tej gry. Pokaźna ilość paylinesów ma wpływ bowiem na stosunkowo wielokrotne triumfy. Jest to również wartość najczęściej wspominana, gdy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej czy też pod recenzją – pada określenie Guns’n’Roses. Następną wielokrotnie wspominaną rzeczą jest z kolei znaczny limit jeśli idzie o graniczy szczebel stawianego zakładu. Ten tymczasem usytuowany został na €2.5.

Dochodowe warunki i potężne sposobności zwycięstw w Guns’n’Roses

Guns’n’Roses naturalnie nie jest w stanie się obyć dodatkowo bez jackpotów i wymienianych już uprzednio premii. Być może to oczywistość, ale lepiej jednak zaznaczę, że Guns’n’Roses istotnie ma No jackpoty. Te, wespół z nęcącym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, daje szansę na zdobycie naprawdę niemałych finansów, przy kapce pomyślności nie wykładając zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o paru przeróżnych plusach slotu Guns’n’Roses. Każda tych cech mogłaby być przypuszczalnie tą zwycięską, która zadecyduje, że ty jako gracz upatrzysz sobie dokładnie Guns’n’Roses, a nie wyrób konkurencji. Mnie samemu nielekko rozstrzygnąć, która cecha jest tą podstawową, a więc nie będę również nakazywał wyboru tobie.